HAKKIMIZDA


DOORAY YANGIN VE METAL KAPI SİSTEMLERİ LTD.ŞTİ.


DOORAY YANGIN VE METAL KAPI SİSTEMLERİ LTD.ŞTİ. Endüstriyel çelikten yangına dayanıklı kapılar ve çelik-güvenlik kapıları üretmektedir.


  • Projenize Özel Tek / Çift Kanatlı Kapılar
  • Shaft Kapıları, Enerji Odası Kapıları
  • Kapı Kasaları, Değişik Alanlar İçin Çelik Kapaklar
  • 3 Saate Kadar Yangına Dayanıklılık Süresi Olan Kapılar
Fabrikamız yüksek kapasiteli üretimine 1994’ten beri Sancaktepe, İstanbul’da devam etmektedir. Ürünlerimiz, CE, TSE, Efectis ERA ve A1 ISO 9001:2015 sertifikalarına ve uluslararası standartlara uygun olarak üretilmektedir. Kapılarımız korunma, kaçış ve depolama gereksinimi olan yerlerde kullanılmaktadır. Piyasa liderlerinden biri olarak “standart veya isteğe-özel ölçülerde” ürettiğimiz ürünleri geçen 28 yıl boyunca testlere tabi tutarak kalitemizi en üst düzeye taşımayı başardık.
Özellikle yangına dayanıklılık konusunda üretim kalitemiz ve detaylara verdiğimiz özen bu sektörde lider olmak için benimsediğimiz profesyonel prensiplerimizdendir. Yurt dışı için üretilen ürünlerimizi o bölgedeki standartlara uygun olarak üretip, oradaki yerel kurumların kurallarına uygun halde kullanıma hazırlıyoruz. Değişik ve geniş bir ürün çeşidi üretmekteyiz. Aksesuarları ile birlikte yangına dayanıklı, hidrolik menteşeli kapı üretiriz.

BİZE ULAŞIN